Hakkımızda - Kurumsal

Hakkmzda

Şirketimiz, Marmara Adasının Köklü Denizci Ailelerinden Olan Muhsin Altıntaş & İhsan Altıntaş Kardeşlerin Çektirme Motor Diye Tabir Edilen Ahşap Gemilerle Yurtiçi - Yurtdışı Yük Taşımaları Yaparak Kazandıkları Tecrübe Ve Deneyimlerinin Devamı Niteliğinde 1997 Yılında, İkinci Jenerasyon Kardeşler Olarak Öncelikle Acentelik Hizmetine Yönelik Olarak Kurulmuş, Devamında 2004 Yılında Armatörlük Ve Gemi İşletmeciliğini De Bünyesine Katarak Günümüze Kadar Tecrübe, Deneyimlerini Arttırmıştır.

Şimdilerde Yeni İsim Ve Yeni Çehremizle Ancak Artan Tecrübelerimiz Ve Müşteri Odaklı Çalışma Anlayışımızla Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz.

Acentelik Hizmetleri Ağırlıklı Olmakla Beraber, Gemi Kiralama, Kumanya Ve Teknik Malzeme İkmali Ve Gemilere Tamir Bakım Destek Hizmetleri Veriyoruz.

Armatörlük Ve Gemi İşletmeciliği Tecrübelerimize Dayanarak Zamanın Gemi Operasyonlarında Ne Kadar Önemli Bir Unsur Olduğunun Bilincinde Olarak Hizmet Veriyoruz.

Yılların Vermiş Olduğu Deneyim Ve Tecrübelerimizi De Katarak, İşinizi Kendi İşimiz Gibi Görüyor Ve Aynı Özenle Hizmet Veriyoruz.